Zimní výprodej! Vybrané náramky se slevou - 25% pouze do 31.1.

Harmonie

159/VEL 159/VEL2 159/VEL3 Zvolte variantu
  • 1 z 3

Napomáhá k harmonizaci čaker (energetická místa v těle). Náramek je vyrobený z minerálních kamenů: Rudraksha, Karneol, Tygří oko, Citrín, Avanturín, Tyrkys, Ametyst, Křišťál, doplněné kovovým korálkem ve tvaru hlavy Buddhy.


  • Zvolte variantuMomentálně nedostupnéSklademMomentálně nedostupné
380 Kč
  • Velikost
  • Dárkové balení ?
Kategorie: Minerální náramky
 

Náramek vytvořený nejen pro milovníky jógy.

Rudraksha - vytváří obrovskou pozitivní energii pro tělo, mysl a duši. Tlumí stres a pomáhá se lépe vyrovnat se starostmi, a tak zklidňuje smysl. Karneol - dodává odvahu, klid a pozitivní pohled na život. Potlačuje strach a posiluje sebedůvěru.

Tygří oko – minerál, který přináší prosperitu a štěstí. Má ochrannou moc, stabilizuje.

Citrín - Ukazuje nám cestu, kterou k sobě můžeme přivolat úspěch, bohatství a prosperitu. Je kamenem štěstí, zesiluje intuici. Zahání únavu a noční můry. Posiluje nervy a přináší zpět ztracenou energii.

Avanturín – přináší do života štěstí. Díky svým pozitivním vibracím přináší prosperitu a bohatství. Zvyšuje tvořivost, povzbuzuje komunikaci.

Tyrkys - podporuje kreativitu, přináší vnitřní klid, sílu a zbavuje strachu.

Ametyst – nám pomáhá nalézt duševní rovnováhu, podporuje vnitřní sílu a rozvoj. Zbystřuje smysly a podporuje soustředění.

Křišťál - posiluje a čistí energii, působí pozitivně na psychiku. Zahání vše negativní, zklidňuje, zvyšuje sebevědomí. Pomáhá člověku dosáhnout harmonie. Zklidňuje spánek.

Náramek je navlečený na pevném elastickém vlákně. Velikost korálků je 8 mm.